pompa seri BD dyfishtë thithje Split shtresë e jashtme

Aplikimet:

• para Furnizimi me ujë
• pijshëm Furnizimi me ujë
• aplikimet industriale
• Ujitja
• HVAC dhe Kulla e ftohjes
• Detare dhe ndërtesave të anijes
• Circulation Uji i Ftohte
• Pool Water
• trash Systems
• Fire Fighting Systems

 

SPECIFIKIMET:
Speed: 2900rpm / 1480rpm / 1750rpm / 3500rpm
Kapacitet: 60m3 / h-2,000m3 / h
Shefi: 20m-145m
Max Speed: 3500rpm (Diametri i shtytës do të reduktohet)
Max punës Temperatura: 105 ℃
Presioni punës: Në përgjithësi ajo është 1.6MPa , Ajo mund të rritet në 2.4Mpa
nëse materiali është hedhur gunga apo çeliku të hedhura.

 

Aplikimi Std: fllanxhë std mund të BS, DIN, ANSI, etj


Detail Product

Etiketat e produkteve

Vërejtje:
• Ne kemi qenë OEM për shumë marka nga Evropa dhe pompat tona është përdorur nga marka të famshme nga Lindja e Mesme për të aplikuar për UL / FM Certifikata.
• Ne mund të bëjë pompa me banim mbajtur si dizajnit tuaj.

Constructure

vizatim -1
vizatim -2

Kurba e Performancës

vizatim -3
vizatim -4

  • Previous:
  • Next:

  • Produkte të lidhura